KONST / Litografier / Färglitografi 12332090
nr 1233 2090
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad -80, PT. Motivet: 42x55
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:37:00
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Peter Dahl (f. 1934)